ROC - SEBASTIAN VETTEL A BAJNOKOK BAJNOKA!

A Forma-1 négyszeres világbajnoka, Sebastian Vettel életében először nyerte meg a Bajnokok Tornáját, miután a döntőben megverte ellenfelét, a kilencszeres Le Mans-i győztest, Tom Kristensent!

Megható képsorokkal kezdődött meg a szombati Bajnokok Tornája. A 20 fős mezőny egy "Hiányzol Michael, jobbulást!" feliratú molinóval mutatkozott be. A hétszeres Forma-1-es világbajnok Michael Schumacher súlyos síbalesete előtt rendszeresen indult a Race Of Champions-on, és a Nemzetek Kupáját összesen hat alkalommal nyerte meg Németországnak Sebastian Vettellel karöltve 2007 és 2012 között, ám az egyéni tornán egyikük sem tudott felérni a csúcsra. Ezt a sikertelenségi tendenciát a minap Sebastian Vettel megtörte, ugyanis a döntőben legyőzte a Ferrari pilótája a kilencszeres Le Mans-i győztest, Tom Kristensent, ezzel pedig a négyszeres Forma-1-es világbajnok lett a Bajnokok Bajnoka 2015-ben!