Nem csak a Hungaroringen volt mostanság teendő a Forma-1-es pályákat illetően, Interlagosban sem henyéltek a szervezők. A Brazil Nagydíj helyszíne, Interlagos valósággal megújult, Bernie Ecclestone szerint a csapatok el fognak ájulni.
Az elmúlt években a Brazil Nagydíj szervezésekor számos probléma merült fel a csapatoknál. Ide tartozik például az, hogy csak nagyon szűkösen fértek el bokszutcában, valamint a paddockban. A szervezők már tavaly megkezdték az intézkedéseket, a veszélyesnek minősülő bokszbejárat átalakításával. Idén pedig új épületeket, valamint nagyobb paddockot fogunk látni.
Bernie Ecclestone szerdán járt Interlagosban, látogatását követően pedig elmondta, hogy minden bizonnyal a csapatok örülni fognak a változásoknak, sőt még a szavuk is el fog állni, mivel most már kényelmesebben fognak tudni dolgozni. A FOM elnökét Sao Paulo polgármestere, Fernando Haddad kísérte közbe a pályán, aki pedig elárulta, hogy 2016-ra a csapatok számára új garázsok fognak rendelkezésre állni, megnövelt területtel. Haddad pedig a célegyenes áthelyezését illetően is feltette az i-re a pontot, és megerősítette, hogy erre nem fog sor kerülni.
Fotó: motorsport.com
Kováts Olivér
Még több hírért, érdekességért lájkolj minket a Facebookon!
A bejegyzés trackback címe:
Kommentek:
A hozzászólások a vonatkozó jogszabályok értelmében felhasználói tartalomnak minősülnek, értük a szolgáltatás technikai üzemeltetője semmilyen felelősséget nem vállal, azokat nem ellenőrzi. Kifogás esetén forduljon a blog szerkesztőjéhez. Részletek a Felhasználási feltételekben és az adatvédelmi tájékoztatóban.
Kommentezéshez lépj be, vagy regisztrálj! ‐ Belépés Facebookkal