Kamion-Eb: Kiss Norbert két futamot nyert Belgiumban

A kétszeres Európa-bajnok Kiss Norbert két futamon diadalmaskodott a kamion-Eb belgiumi versenyhétvégéjén.

F1: Hamilton betlije teheti izgalmassá az Olasz Nagydíjat
Formula–1 2021: Olasz Nagydíj – 2. szabadedzés, Sprintkvalifikációs futam

Hiába nyerte meg Valtteri Bottas a Formula–1-es Olasz Nagydíj sprintkvalifikációs futamát, motorcseréje miatt csak a mezőny végéről indulhat vasárnap, míg a pole-ból Max Verstappen. A holland két ponttal növelte az előnyét Lewis Hamiltonnal szemben, aki csak ötödikként végzett szombaton.

F2: Piastrié a monzai pole
Formula–2 2021: Monza – Időmérő edzés

Az Alpine ausztál akadémistája, Oscar Piastri zsinórban másodjára nyert időmérő edzést a Formula–2-ben. Igaz, csak hajszállal győzte le bajnoki ellenfelét, a szintén az Alpine-nál pallérozódó, de az UNI-Virtuosi színeiben versenyző Csou Kuan-jüt, de így újabb négy ponttal növelte az előnyét.

Hetedjére is bajnok Tim Gábor

Az alábbiakban a versenyző médiacsapata által kiküldött sajtóközleményt közöljük, a tartalom szempontjából változatlan formában. A Swift Cup Europe bajnokságban tért vissza a raliból a pályaautózáshoz Tim Gábor 2020-ban, ahol rögtön bajnoki címet is szerzett. 2021-ben folytatta a sorozatban, és…