BRAKING NEWS MOTORSPORT

F1 - HAMILTON IDEI HATODIK GYŐZELMÉVEL A BAJNOKSÁG ÉLÉRE TÖRT

Forma-1 2017: Olasz Nagydíj, Futam

2017. szeptember 03. - KovatsOliver

Sima rajt-cél győzelemmel tört a világbajnoki pontverseny élére idén először a Mercedes brit pilótája, Lewis Hamilton, aki Olaszországban megszerezte hatodik győzelmét a 2017-es szezonban. Az 53 körös futamon nem az izgalmak miatti körömrágás volt a főszerep.

Tovább

TCR - PANIS ELŐSZÖR NYERT, TASSI KÉT PONTTAL VEZETI A BAJNOKSÁGOT

TCR 2017, Buriram: 2. futam

Aurélien Panis, aki Németországban csatlakozott a TCR mezőnyéhez a WTCC-t elhagyva, megszerezte első győzelmét a Marcello Lotti-féle bajnokságban.

Tovább

TCR - MICHELISZ NYERT, TASSI 3. LETT A DRÁMAI ELSŐ FUTAMON, BURIRAMBAN!

TCR 2017, Buriram: 1. futam

Homola drámájának köszönhetően, Michelisz Norbi révén M1RA-győzelem született a burirami első versenyen, Tassi Attila Vernay ellen kőkeményen védekezve harmadik lett, a magyar csapat harmadik Hondája pedig a hatodik helyen futott be Giacomo Altoéval a volánnál.

Tovább

F2 - OLASZ FUTAMGYŐZELEM, BETLIZŐ BAJNOKASPIRÁNSOK A MONZAI ESŐKÁOSZBAN

Forma-2 2017: Monza, 1. futam

Noha tisztában vagyunk vele, hogy a Forma-2-ben az unalmas futam olyan ritka, mint a fehér holló, de a monzai főverseny minden elképzelést felül tudott múlni. Eső, drámák, utolsó körös ütközés, s még a futamgyőzelem sorsa is egy büntetéssel dőlt el.

Tovább

F1 - ÖZÖNVÍZ AZ IDŐMÉRŐN, REKORD-POLE HAMILTON SZÁMÁRA

Forma-1 2017: Olasz Nagydíj, Időmérő edzés

Több, mint három és fél órába tellett az, hogy eldőljön az Olasz Nagydíj sorrendje az esőzések miatt, a pole-t pedig Lewis Hamilton szerezte meg, megelőzve Lance Stroll-t és Esteban Ocont.

Tovább

TCR - HOMOLA IDÉN HARMADJÁRA A POLE-BAN, MICHELISZÉK A TOP-7-BEN

TCR 2017, Buriram: Időmérő edzés

A DG Sport Compétition szlovák pilótája nyerte meg a thaiföldi időmérő edzést, de a M1RA is szép eredményekkel zárt.

Tovább

F1 - ELMOSTA AZ ESŐ A HARMADIK EDZÉST MONZÁBAN...

Forma-1 2017: Olasz Nagydíj, 3. szabadedzés

Felipe Massa, a Williams brazil versenyzője futotta meg a leggyorsabb kört a heves esőzések miatt 16 percesre rövidült utolsó szabadedzést Olaszországban.

Tovább

TCR - A TOP-10-BEN KEZDETT A M1RA THAIFÖLDÖN

TCR 2017, Buriram: 1-2. szabadedzés

Úgy néz ki, ez egy számottevően jobb hétvége lesz a M1RA számára, mint volt az oscherslebeni. Az első szabadedzést ugyanakkor egy helyi versenyző nyerte meg, a másodikon pedig a GE-Force pilótái zártak az élen.

Tovább

F2 - MEGTÖRTÉK LECLERC IDŐMÉRŐS DOMINANCIÁJÁT

Forma-2 2017: Monza, Szabadedzés / Időmérő edzés

Idén először nem Charles Leclerc zárt az élen egy Forma-2-es kvalifikációt - az ART Grand Prix japánja, Nobuharu Matsushita törte meg a monacói sztárpilóta menetelését.

Tovább

F1 - MERCEDES-ELSŐSÉGEK, BÜNTETÉSCUNAMI AZ OLASZ NAGYDÍJ PÉNTEKÉN

Forma-1 2017: Olasz Nagydíj, 1-2. szabadedzés

Az első edzésen Lewis Hamilton, a másodikon Valtteri Bottas futotta meg a leggyorsabb kört Monzában, zárkózik fel a Ferrari, miközben a motorcserék miatt máris repkednek a nagyobbnál nagyobb rajtbüntetések.