BRAKING NEWS MOTORSPORT

TCR - FELEMÁS HÉTVÉGÉT ZÁRTAK A MAGYAROK SPÁBAN

TCR 2017, Spa: Időmérő edzés / 1-2. futam

2017. május 06. - KovatsOliver

Megszerezte az első TCR-győzelmét az Audi az első futamon, a második futamon kettős győzelmet aratott a Leopard-Volkswagen, Tassi Attila meg egy pazar rajttal, egy 3., valamint egy 9. hellyel mentette a menthetőt. Újabb nehéz hétvégén vannak túl magyar érdekeltségeink.

Tovább

F1 - VÁLTOZÁS A GPDA ÉLÉN: BUTTON TÁVOZOTT, GROSJEAN AZ UTÓDJA

Csütörtökön megerősítették, hogy változás történt a Versenyzők Érdekvédelmi Szervezetének (GPDA) vezetőségében: a visszavonult 2009-es világbajnok Jenson Button helyét a Haas F1 Team franciája, Romain Grosjean vette át.

Tovább

TCR - A HELYI MENŐK URALTÁK A CSÜTÖRTÖKI EDZÉSEKET

TCR 2017, Spa: 1-2. szabadedzés

Egyelőre Spa-Francorchamps-ban a helyi versenyzők a leggyorsabbak a TCR-ben, mindkét szabadedzést egy belga pilóta nyerte meg. A magyar érdekeltségek felemás nappal indítottak a változékony időjárási körülmények között.

Tovább

INDYCAR - MEGKAPTA ALONSO A RAJTENGEDÉLYT AZ INDY 500-RA!

Fernando Alonso, a spanyolok kétszeres Forma-1-es világbajnoka sikeresen teljesítette a Rookie Orientation Practice néven futó újoncvizsgát, s ezáltal megszerezte az indulási engedélyt a hó végi Indianapolis 500-asra.

Tovább

FE - FORMULA-E-AUTÓT TESZTELT A KORÁBBI F1-ES PILÓTA, ROBERT KUBICA!

Lengyelország eddigi egyetlen Forma-1-es versenyzője körül zajlik az élet: néhány hete még egy GP3-as autót próbálhatott, most meg már egy Formula-E-gépet. Kubica pedig akár már a júliusi New York ePrix-n megejtheti a debütálását az elektromos szériában.

Tovább

TCR - WTCC-S VILÁGBAJNOKKAL BŐVÜL A MEZŐNY

Váratlan bejelentés látott napvilágot a keddi délelőtt folyamán: a 2012-es túraautó-világbajnok, Rob Huff a Leopard Racing Team WRT második Volkswagen Golfjával a monzai kivételével az idei összes hátralévő futamon rajthoz áll a TCR International Series-ben! Egy másik WTCC-s, Tom…

Tovább

NAGY FUTAM - BUDAPEST SZÍVÉBEN SZÁGULDOZOTT BOTTAS ÉS RICCIARDO

Május 1-én, az V. Nagy Futam keretein belül két nevesebb Forma-1-es pilóta is tiszteletét tette Budapesten, három, szintén eléggé népszerű DTM-pilóta és a magyar autósport krémje mellett.

Tovább

WTCC - MICHELISZT ELHAGYTA A FORTUNA, NAGY DANI PONTOT SZERZETT MONZÁBAN!

WTCC 2017: Monza, Nyitófutam / Főfutam

Michelisz Norbi számára nem igazán alakult jól a monzai hétvége: a nyitófutamon a győzelemért harcolva Mehdi Bennani nekiütközött, míg a főversenyen mindössze egy ezreddel csúszott le az ötödik helyről a volvós Nestór Girolamival szemben. Ugyanakkor örömtelinek mondható az,…