"Szenvedélyünk az autósport!"

BRAKING NEWS MOTORSPORT

F1 - NÉGYBŐL NÉGY ROSBERGNEK

2016. május 01. - KovatsOliver

A Mercedes német pilótája, Nico Rosberg könnyedén nyerte meg az Orosz Nagydíjat a zseniálisan mentő Lewis Hamilton és az idei második dobogóját bezsebelő Kimi Raikkonen előtt. A Ferrari másik pilótája, Sebastian Vettel már 3 kanyar után betlizett, Daniil Kvyatnak köszönhetően.

Tovább

F1 - SZOCSI, IDŐMÉRŐ: ROSBERGÉ A POLE, HAMILTON KÍNAI MUMUSA VISSZATÉRT!

A Mercedes német pilótája, Nico Rosberg fölényesen szerezte meg a pole pozíciót az Orosz Nagydíj időmérő edzését, az éllovas holnap 24. alkalommal indulhat az élről. Időeredmények tekintetében Sebastian Vettel lett a második, de egy rajtbüntetés miatt az 53 körös versenyt a…

Tovább

F1 - SZOCSI, FP1: ROSBERG DOMINÁLT, A FERRARI LÁGY GUMIKON BRILLÍROZOTT, BEMUTATKOZOTT A RED BULL FEJVÉDŐJE

Nico Rosberg diktálta a tempót a pénteki első szabadedzésen Oroszországban, de könnyen lehet, hogy a hétvégén a Ferrari lesz a fekete ló, ugyanis a lágy gumikon csak 1 másodpercre kapott a szuperlágy papucsokat használó Mercedesektől. Daniel Ricciardo pedig pályára vitte a Red…

Tovább

F1 - MEGSZAVAZTÁK A 2017-ES SZABÁLYVÁLTOZÁSOKAT, AZONBAN A MOTORKÉRDÉS TOVÁBBRA IS NYITOTT

Az F1 Bizottság és a csapatok közös megegyezéssel elfogadták a 2017-es szabálymódosításokat, bármiféle módosítás nélkül. Azonban a motorregulákat illetően még nem sikerült zöld ágra vergődni.

Tovább

F1 - SIROTKIN VISSZATÉR A FORMA-1 KÖRFORGÁSÁBA!

Emlékeztek még Sergey Sirotkinra? A mindössze 20 éves orosz újra a Forma-1 körforgásában lesz, és a hétvégén a pénteki FP1-en már autóba is ülhet hazai közönség előtt, a Sochi Autodrom versenypályán.