"Szenvedélyünk az autósport!"

BRAKING NEWS MOTORSPORT

SBK - SYKES TAROLT ANGLIÁBAN: MINDKÉT FUTAMOT MEGNYERTE!

2015. május 24. - Csáti Anna

Tom Sykes nagyszerűen teljesített a Kawasakival vasárnap a Donington Parkban - mindkét versenyen a brit pilóta nyert!

Tovább

F1 - ROSBERG NYERTE HAMILTON FUTAMÁT MONACÓBAN! A MCLAREN-HONDA BUTTONNAL PONTOKAT SZERZETT, VERSTAPPEN NAGYOT CSATTANT!

Nico Rosberg nyerte a Monacói Nagydíjat sorozatban harmadszor, igaz, ehhez az is kellett, hogy Lewis Hamilton és mérnöke csúnyán eltaktikázza magát a Safety Car-fázis alatt, amely Max Verstappen és Romain Grosjean kőkemény ütközésének köszönhető. Lewis Hamilton csak harmadik…

Tovább

FORMULA E - HIVATALOS: KIZÁRTÁK LUCAS DI GRASSIT - A BRAZIL ELVESZÍTETTE A GYŐZELMET!

Hiába nyerte meg fölényesen a Formula E nyolcadik állomását, a Berlin ePrix-t a pályán az Audi Sport ABT versenyzője, Lucas Di Grassi, ugyanis az FIA kizárta a brazilt, így a győztes Jerome D'Ambrosio lett!

Tovább

FORMULA E - DI GRASSI FÖLÉNYESEN NYERTE A BERLIN ePRIX-T!

A pontverseny éllovasa, Lucas Di Grassi fölényes győzelmet aratott Berlinben, a Formula E 2014/2015-ös szezonjának nyolcadik versenyén.

Tovább

F1 - LEWIS HAMILTON IDÉN ÖTÖDIK ALKALOMMAL NYERT IDŐMÉRŐ EDZÉST!

A Mercedes brit pilótája, Lewis Hamilton idén ötödik alkalommal indulhat pole pozícióból, miután Monacóban megszerezte az első rajtkockát. A második a kvalifikáció végén hibázó Nico Rosberg lett, megelőzve Sebastian Vettel Ferrariját.gumik

Tovább

F1 - VETTEL MEGVERTE A MERCEDESEKET A HARMADIK EDZÉSEN!

Nagyot robbantott Sebastian Vettel és a Ferrari a harmadik szabadedzés utolsó szakaszában Monte Carlóban - a német egy remek körrel 0,2 másodpercet vert Nico Rosbergre, és közel hat tizedmásodpercet Lewis Hamiltonra. Mindeközben Kimi Raikkonen és Max Verstappen összetörte az…