F1 - A HÉTVÉGE LEGMÓKÁSABB JELENETE

A futam utáni sajtótájékoztató mókás szóváltás alakult ki Nico Rosberg és Sebastian Vettel között. Az interjúszobában sem hagyott alább a dobogón tapasztalt kiváló hangulat. Hamilton arról beszélt, hogy a Ferrari lehet a legközelebb a Mercedeshez, ezen kijelentés pedig…

F1 - KETTŐS MERCEDES-SIKER MELBOURNEBEN, HAMILTON A GYŐZTES! MŰSZAKI HIBÁK ÉS BOTRÁNYOS BOKSZMUNKÁK FOGYASZTOTTÁK LE A MEZŐNYT!
F1 2015 Ausztrál Nagydíj, futam

Lewis Hamilton nyerte a 2015-ös Forma-1-es szezon első versenyét a Mercedesszel, mögötte Nico Rosberg lett a második. A harmadik helyen Sebastian Vettel zárt, aki ezzel a dobogón ünnepelhette élete első ferraris versenyét! Az újoncok brillíroztak, míg többen kidőltek műszaki hiba,…