TCR EU - BORKOVIC DUPLÁZOTT, NAGY ISMÉT DOBOGÓS, TASSI HATODIK
TCR Europe 2018: Paul Ricard - 2. futam

Egészen kaotikusan alakult a TCR Europe második Paul Ricard-i versenye, amely Dusan Borkovic győzelmével zárult, míg Nagy Dani egy 3. hellyel folytatta a dobogós szériáját, Tassi Attila pedig a hatodik pozícióig egerészte fel magát a 17. rajtkockából indulva, de a harmadik magyar pilótát, Jedlóczky…

DTM - KEMÉNY CSATÁK ÉS GLOCK-GYŐZELEM A HOCKENHEIMI MÁSODIK FUTAMON
DTM 2018: Hockenheim I. - 3. szabadedzés, 2. időmérő edzés, 2. futam

Timo Glock a 10. helyről rajtoló és onnan felzárkózó Gary Paffettet egy egészen szoros és elképesztő csatában legyőzve nyerte meg a nyitóhétvége második versenyét, megszerezve pályafutása ötödik győzelmet. Az utolsó körökben pedig Paffetten fogást talált Rockenfeller is, de összességében mind a BMW,…