"Szenvedélyünk az autósport!"

BRAKING NEWS MOTORSPORT

F1 - IDÉN 7 SZABADEDZÉSEN VESZ RÉSZT MAJD GIOVINAZZI

2017. máj. 31., 19:40:00 - Szerző: KovatsOliver

A Ferrari harmadik számú versenyzőjét idén hét első szabadedzésen is láthatjuk majd pályára gördülni, ám nem az olasz istálló, hanem az azzal szoros partneri kapcsolatot ápoló Haas autójával.

Tovább

F1 - FLÚGOS FUTAM A RED BULL-NÁL

Lakókocsival versenyeztek Ricciardóék a Red Bull Ringen

Garantált volt a jó hangulat a Red Bull legutóbbi forgatásán Spielbergben, amellyel az Osztrák Nagydíjat kívánták népszerűsíteni. Avagy a kolbászsütögetésből hogyan lesz őrült lakókocsis futam.

Tovább

INDYCAR - ALONSO VISSZA AKAR MAJD TÉRNI INDIANAPOLISBA

Noha Fernando Alonso számára egy műszaki hiba miatt nem a várakozásoknak megfelelően alakult az Indianapolis 500-as verseny, a spanyolok kétszeres Forma-1-es világbajnoka vissza szeretne térni a világ legnépszerűbb oválpályájára.

Tovább

INDYCAR - TAKUMA SATO NYERT, ALONSO KIESETT A DRÁMAI INDY 500-AS FUTAMON!

IndyCar 2017, Indianapolis 500: Futam

Izgalmakkal, elképesztő drámákkal, óriási bukásokkal és meglepetésekkel volt tarkítva a 101. Indianapolis 500-as, amelyet az Andretti Autosport japánja, Takuma Sato nyert, Fernando Alonso pedig 21 körrel a leintés előtt kiesett a versenyből a Honda-motor meghibásodása miatt.

Tovább

F1 - VETTEL RÉVÉN MEGTÖRT A FERRARI MONACÓI ÁTKA

Forma-1 2017: Monacói Nagydíj - Futam

Sebastian Vettel idei harmadik győzelmét szerezte Monte Carlóban, ahol utoljára 16 évvel ezelőtt tudott győzni a Ferrari, még Michael Schumacher révén. Kimi Räikkönen második helyével pedig az olaszok 2010 után először arattak kettős győzelmet Forma-1-es futamon. A dobogó legalsó fokára Daniel…

Tovább

F1 - BRÉKING: 2008 ÓTA ELŐSZÖR RÄIKKÖNEN-POLE A FORMA-1-BEN!

Forma-1 2017: Monacói Nagydíj, Időmérő edzés

A Ferrari finn világbajnoka, Kimi Räikkönen nyerte meg az idei év eddigi legszorosabb időmérő edzését Monacóban Vettel és Bottas előtt - a Jégember utoljára a 2008-as Francia Nagydíj kvalifikációján diadalmaskodhatott! Lewis Hamilton pedig csak a 14. helyre kvalifikált a hercegségben.

Tovább

WTCC - CATSBURG A FŐFUTAMOT MEGNYERVE A BAJNOKSÁG ÉLÉRE TÖRT, MICHELISZ A 2. LETT, NAGY DANI ÓRIÁSIT ÜTKÖZÖTT

Két győzelemmel zárt a Nordschleifén a Volvo, ugyanis a főfutamot a második rajtkockából induló Nicky Catsburg nyerte meg, és ezzel a holland tört a pontverseny élére, miután Monteiro nullázott. Michelisz Norbert a második helyen ért célba a Hondával, Nagy Dani pedig óriásit ütközött az utolsó…

Tovább

F1 - VETTEL AZ UTOLSÓ EDZÉST IS BEHÚZTA, ÚJABB KÖRREKORDDAL!

Forma-1 2017: Monacói Nagydíj, 3. szabadedzés

Ferrari-, illetve Vettel-elsőséggel zárult a harmadik szabadedzés Monaco utcáin: a négyszeres világbajnok újabb körrekorddal tört borsot a riválisok orra alá!

Tovább

WTCC - DRÁMAI DEFEKTEK A NYITÓFUTAMON: BJÖRK NYERT, MICHELISZ 7.

WTCC 2017: Nordschleife, Nyitófutam

Megvan Thed Björk és a Volvo idei második győzelme, miután a svéd megnyerte a nyitófutamot a Zöld Pokolban. Michelisz Norbi a 7. lett a Hondával, csapattársa, Monteiro az utolsó körben kapott defektet Girolamihoz hasonlóan!